ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.10.2017 | 13:00

У Кропивницькому провели перше заняття гуртка «Юний кiнолог». ФОТО

У Кропивницькому провели перше заняття гуртка «Юний кiнолог». ФОТО

До кiнологiчного центру у супроводi батькiв та разом зi своїми чотирилапими друзями завiтали 17 дiтей. Навчити азам виховання собак, розумiти своїх улюбленцiв та освоїти початковий курс їх дресирування – молоду змiну майбутнiх фахiвцiв iз кiнологiї взялися правоохоронцi.

Про це повiдомили у секторi комунiкацiї полiцiї Кiровоградської областi.

Учасникiв гуртка разом iз домашнiми улюбленцями рiзних порiд зустрiчали керiвник пiдроздiлу – Артем Матвєєв та його колега, очiльник вiддiлу ювенальної превенцiї управлiння превентивної дiяльностi полiцiї областi Сергiй Бочарнiков.

Фахiвцi-кiнологи разом зi службовими собаками влаштували показовi виступи. Пiсля цього, правоохоронцi провели ввiдний курс iз дресирування вже для домашнiх чотирилапих та дали перше «домашнє завдання», яке дiти спробують самостiйно виконати i продемонструвати результати на наступних заняттях.

На завершення зустрiчi учасники гуртка з батьками та кiнологами продовжили знайомство вже в навчальному класi кiнологiчного центру, де розповiдали полiцейським про себе та власних собак, а також посмакували торт, який наставники презентували дiтлахам iз нагоди початку навчань.

«Заняття у гуртку, якi розпочалися 8 жовтня, триватимуть аж до травня 2018 року. Кращi учнi вже наступної весни вiзьмуть участь у всеукраїнських змаганнях «Юний кiнолог», якi щорiчно проводяться в мiстi Суми. Тому бажаємо нашим молодим спецiалiстам-кiнологам успiхiв та натхнення. Чекатимемо їх у нас кожного вихiдного дня i обiцяємо, зi свого боку, подiлитися тим досвiдом та знаннями, якi щоденно використовуємо у своїй роботi», - зазначив начальник кiнологiчного центру ГУНП в областi Артем Матвєєв.


264 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.