ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.12.2017 | 17:10

В обласному центрі проведуть Всеукраїнський ярмарок вакансiй

В обласному центрі проведуть Всеукраїнський ярмарок вакансiй

У п'ятницю, 8 грудня, об11-й годинi, вiдбудеться Всеукраїнський ярмарок вакансiй, що проводиться Службою зайнятостi спiльно iз Нацiональною мережею будiвельно-господарських гiпермаркетiв «Епiцентр К» у рамках соцiального проекту «Живи та працюй в Українi!». Про це повiдомили у Службi зайнятостi.

У Кропивницькому, з 10.00 до 15.30 на територiї будiвельно-господарського гiпермаркету «Епiцентр К», для громадян, якi шукають роботу, Кiровоградським мiськрайонним центром зайнятостi проводитиметься виїзний захiд, спрямований на формування кадрового резерву для даного пiдприємства. Пiд час заходу шукачi роботи матимуть можливiсть ознайомитися з iнформацiєю щодо перспектив працевлаштування, специфiкою дiяльностi органiзацiї, перспективами його розвитку, умовами працi тощо.

Крiм цього, дiятиме консультпукт, де фахiвцi служби зайнятостi надаватимуть консультацiї  з питань працевлаштування у Кропивницькому, допомагатимуть бажаючим складати резюме, проводитимуть профорiєнтацiйнi тестування та iнше.

Мiсце проведення: будiвельно-господарський  гiпермаркет «Епiцентр К», м.Кропивницький,  вул. Космонавта Попова, буд. 8.

284 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.