ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.08.2018 | 10:42

У Кропивницькому пройшла прес-конференція щодо проекту "Кропивницький: шлях до 100"

Вчора, 17 серпня,  ГО "Центр медiарозслiдувань Прозоро"  під час прес-конференції вiдзвiтував про успiхи реалiзацiї проекту "Кропивницький: шлях до 100", що об’єднав мiську раду Кропивницького та громадських активiстiв у роботi щодо пiдвищення прозоростi мiста.

Як розповiли активiсти, у мiськiй радi прихильно сприйняли пропозицiю реалiзувати запропонований у рамках проекту план пiдвищення прозоростi мiста. Бiльшiсть пунктiв удалось узгодити. Зокрема, за iнiцiативи ГО "Центр медiарозслiдувань Прозоро" та колег-активiстiв з iнших органiзацiй iнiцiювали розробку проекту рiшення виконавчого комiтету мiської ради "Про пiдключення до порталiв “DoZorro”, “ProZorro. Продажi”, “Вiдкритий бюджет” та “iGov”".  Проект рiшення оприлюднений i  члени виконкому розглянуть його у вереснi.

"Такi проекти, як "Кропивницький: шлях до 100" показують наскiльки рада готова до реалiзацiї iдей та пропозицiй мiстян. Наша спiвпраця засвiдчила, що посадовцi сприймають iнiцiативу активiстiв розвивати мiсто, пiднiмати показники Кропивницького у рейтингах, а вiдповiдно поліпшувати iмiдж мiста на фонi iнших", – вiдзначила пiд час прес-конференцiї активiстка ГО, тренерка з вiдкритих даних Свiтлана Литвиненко.

Проект "Кропивницький: шлях до 100" тривав 5 мiсців, однак активiсти планують працювати у напрямку пiдвищення прозоростi мiста й у подальшому. 


195 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.