ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.05.2018 | 14:30

У Кропивницькому пройде інтеграційна зустріч активістів трьох ОТГ

У Кропивницькому пройде інтеграційна зустріч активістів трьох ОТГ

У суботу, 26 травня, громадська спiлка “Громадськi iнiцiативи України” запрошує активiстiв із трьох громад (Бобринецька, Маловискiвська та Новоукраїнська) взяти участь у спiльнiй iнтеграцiйнiй зустрiчi. Про це йдеться на сторінці події.

"Ця зустрiч стане майданчиком для презентацiї iдей, пошуку партнерiв, отримання iнформацiї про новi iнiцiативи та можливостi, а також про вже iснуючi практики в сферi громадського залучення та активностi. Будемо говорити про розвиток громадських органiзацiй та iнiцiатив, що працюють на мiсцевому рiвнi, в українських мiстах, районах, селах i селищах, а також в об’єднаних громадах. Крiм того, пiд час зустрiчi буде оголошено про початок та умови конкурсу мiнi-грантiв для представникiв трьох ОТГ", – йдеться у повідомлені.
Заявки на участь приймаються до 20 травня. Для цього слід заповнити невелику анкету за посиланням.

Зустрiч вiдбудеться у межах проекту “Голос громади” в Кiровоградськiй областi в рамках програми «Децентралiзацiя приносить кращi результати та ефективнiсть» (DOBRE), що виконується мiжнародною органiзацiєю Глобал Комьюнiтiз (Global Communities) та фiнансується Агентством США з мiжнародного розвитку (USAID).

210 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.