ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2018 | 11:58

У Кропивницькому продовжують демонтувати незаконно встановлені МАФи. ФОТО

У Кропивницькому продовжують демонтувати незаконно встановлені МАФи. ФОТО

Комісія з демонтажу тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності міської ради Кропивницького прийняла рішення про демонтаж самовільно розміщених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Про це йдеться на сайті міськради.

Відповідно до протоколів засідання комісії від 4 жовтня за № 7 демонтажу підлягають тимчасові споруди за адресами: вулиця Добровольського (біля житлового будинку № 15) у вигляді торговельних павільйонів у кількості трьох одиниць; вулиця Добровольського (біля житлового будинку № 15) – пересувний причеп "Хліб"; вулиця Добровольського (біля житлового будинку № 15) – кіоск "Овощі"; вулиця Михайлівська (біля житлового будинку № 1) у вигляді металевої споруди.

В управління містобудування та архітектури міської ради пропонують власникам чи користувачам споруд у термін 14 робочих днів демонтувати МАФи за вказаними адресами та привести земельні ділянки у належний стан та відновити благоустрій. У разі добровільного виконання демонтажу споруди, необхідно повідомити управління містобудування та архітектури міськради (вулиця Тараса Карпи, 68, кімната 322), в іншому випадку споруди демонтують примусово.

Примусовий демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд виконають до 30 листопада.

159 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.