ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.11.2018 | 11:55

У Кропивницькому привітали працівників культури. ФОТО

У Кропивницькому привітали працівників культури. ФОТО

Сьогодні, 7 листопада, в обласному центрі пройшли урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. До заходу долучилися міський голова Андрій Райкович, начальник віділу культури та туризму міськради Анна Назарець та начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Валентина Животовська.

"Вітаю усіх працівників культури із вашим професійним святом. Учора ми з депутатами прийняли важливе рішеня – тепер у нас буде не відділ культури та туризму, а управління. Це дуже важливий крок для культурного розвитку нашого міста", – зазначив Райкович.

Присутніх відзнчили подяками та грамотами, вручили квіти. Також привітали керівників творчих колективів міста – директорів музичних шкіл Кропивницького Євгенію Малявкіну, Валентину Ревенко, Ольгу Полєвіну, Аллу Васильєву, директора дитячої школи мистецтв Світлану Мєдведєву, директора міської централізованої бібліотечної системи Світлану Тимків, директора художньої школи Осмьоркіна Ганну Тимофієнко.

Принагідно для працівників культури підготували сюрприз – виставу "Назар Стодоля".

328 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.