ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.11.2018 | 16:10

У Кропивницькому презентували виставку "Казка старого млина". ФОТО

У Кропивницькому презентували виставку "Казка старого млина". ФОТО

Сьогодні, 7 листопада, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в обласному Центрі народної творчості відкрили виставку "Казка старого млина".

"Я представляю гончарські вироби. Займаюся гончарством вісім років. Мене надихнув мій друг. Я побачив, як він виготовляє вироби і теж вирішив спробувати. І мені сподобалося. Щоб створювати гончарські вироби потрібне бажання та наснага", – зазначив майстер Микола Світайло.

На заході представили понад сотню робіт із лози, дерева, сіна, глини, соломи, вишивки, паперу, металу, бісеру. Також на виставці були картини, створені олійними фарбами, та витинанки.

"Я художниця-аматорка. Малюю на полотні та на дереві. Шість років тому я працювала в ательє верхнього одягу. Але через життєві обставини справу довелося закрити. Мені знайомі порадили спробуваати малювати. Я навіть не уявляла, шо  мені це вдасться. Малюю те, що відчуваю", – прокоментувала художниця Надія Мовчан.

Цікаві ідеї у створенні представлених робіт продемострували майстер лозоплетіння Сергій Ткачов (місто Долинська), різьбяр Сергій Марущак (село Бережинка Кіровоградського району), гончарі Микола Світайло (місто Кропивницький) та Олексій Дерев’янко (село Диківка Знам’янського району), майстрині витинання Олена Кутецька (село Скалева Новоархангельського району) та Світлана Токарь (Новоукраїнська міська об’єднана територіальна громада), майстрині соломоплетіння Світлана Піскова (Новопразька селищна об’єднана територіальна громада), Марія Чернега (місто Благовіщенське) та Наталія Кашеверова (смт Петрове), майстер петриківського розпису Анна Душина (село Приютівка Олександрійського району), писанкарка Анна Сидоренко (місто Олександрія). 

Вирізняються своєю різноплановістю декоративні композиції Ірини Поляруш з Кропивницького, Віти та Олександра Третяків із села Грузьке Кіровоградського району, Тетяни Гіль із Соколівської сільської об’єднаної територіальної громади, клаптикове шитво Людмили Кривенко з Кропивницького та вироби, створені у техніці паперопластики, Наталії Жалдак з Великоандрусівської сільської об’єднаної територіальної громади, Варвари Радченко з Кропивницького та Світлани Білої із села Григорівка Новоархангельського району.

Твори живопису презентували заслужений художник України Володимир Охапкін, Анатолій СіромахаНадія Мовчан, Наталія Гладищук та інші.

373 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.