ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.10.2018 | 17:39

У Кропивницькому презентували виставку іграшок із природних матерiалiв. ФОТО

У Кропивницькому презентували виставку іграшок із природних матерiалiв. ФОТО

Сьогодні, 9 жовтня, у вiддiлi мистецтв бiблiотеки iмені Дмитра Чижевського вiдкрили культурно-мистецький проект Олени Мединської чарiвний свiт дитинства в українськiй народнiй iграшцi.

"Назва проекту "Iз сонцем за плечима" специфічна і водночас цікава. Запозичила її в улюбленого автора Володимира Лиса. Для мене дитинство асоціюється із сонцем. Ми запам’ятовуємо саме сонячні дні у цей період. Це радість, любов батьків, бабусь та дідусів. Виготовляю ляльки чотири роки. І також вивчаю українську іграшку. Тому я обрала майстрів саме з усієї області, щоб продемонструвати патріотичну виставку та сказати про ляльку як про іграшку", зазначила авторка проекту Олена Мединська.

У проектi взяти участь майстри, якi представлять iграшки з природних матерiалiв: трави, листя кукурудзи, соломи, дерева, керамiки та текстилю.

На виставцi були представленi як традицiйнi, так i сучаснi авторськi роботи різних майстрів: Олени Мединської – авторська та українська традицiйна лялька; Людмили Кривенко – ляльки з природних матерiалiв; Дмитра Кудрi – дерев’янi iграшки (еко-iграшка); Наталiї Корнилової – театральні ляльки (український вертеп); Людмили Смiрнової – ляльки з соломи; Олександри Дереновської – текстильнi iграшки; Вiкторiї Пухiнди – керамiчнi iграшки; Свiтлани Пiскової – iграшки з соломи; Оксани Гарбузенко – текстильнi ляльки.

267 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.