ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.10.2017 | 13:00

У Кропивницькому презентували фотовиставку "Герої не вмирають". ФОТО

У Кропивницькому презентували фотовиставку "Герої не вмирають". ФОТО

Сьогоднi, 13 жовтня, у примiщеннi Кiровоградської облради та облдержадміністрації презентували експозицiю «Герої не вмирають».

 Спiвробiтники Кiровоградського обласного художнього музею присвятили цю виставку своєму загиблому колезi, методисту Знам'янського мiського краєзнавчого музею, Вiктору Голому. В експозицiї представленi фото, на яких вiдображенi епiзоди професiйної дiяльностi, вiйськової служби та сiмейнi свiтлини Вiктора Голого.

Довiдка: Вiктор Голий з 2007 до 2008 року працював у Днiпропетровськiй обласнiй державнiй адмiнiстрацiї на рiзних посадах. З 2008 до 2009 року - вчителем iсторiї у рiднiй школi № 1 в Знам'янцi. З лютого 2010 року по травень 2013 року - на посадi методиста з питань туризму Знам'янського мiського краєзнавчого музею.

Вiктор був козаком Окремого Чорнолiського полку iм. Козака Мамая. Член ВО «Свобода» з 2010 року. Один iз засновникiв осередку ВО «Свобода» у Знам'янцi, заступник голови Знам'янської районної органiзацiї. Окрiм iсторiї, захоплювався археологiєю. На професiйному рiвнi займався краєзнавчо-пошуковою роботою, розробив екскурсiйнi маршрути «Козацькими стежками Чорного лiсу», став спiвзасновником ГО «Туристично-краєзнавчий клуб „Чорнолiсся“». Здобутi матерiали лягли в основу його наукової працi «Археологiчна спадщина Знам'янщини». Здобув II мiсце у категорiї «Найкраще наукове дослiдження» та диплом «Найкращий музей Кiровоградщини».

Учас вiйни добровольцем пiшов на фронт-рядовий, далекомiрник зенiтного розрахунку 4-ї роти 42-го батальйону територiальної оборони Кiровоградської областi «Рух Опору»ЗС України.

Загинув у боях в районi Дебальцевого 28 серпня 2014 року. Вiктор Голий,супроводжуючи колону бойової технiки разом iз бойовими товаришами, потрапив у засiдку. Вiн загинув смертю Героя, врятувавши своїх бойових побратимiв, якi вирвалися з ворожої пастки.

488 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.