ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.09.2017 | 14:25

У Кропивницькому презентували фотоальбом «Поема про мiсто». ФОТО

У Кропивницькому презентували фотоальбом «Поема про мiсто». ФОТО

Вчора, 11 вересня,  у дворику за мiською радою презентували фотоальбом «Поема про мiсто». Книга побачила свiт у кропивницькому видавництвi «Iмекс-ЛТД».

На презентацiю завiтали мiський голова Андрiй Райкович, секретар мiської ради Андрiй Табалов з дружиною та нардеп Костянитин Яринiч.

«Робота над книгою тривала бiльше року. Звичайно, важко визначати кращi фотографiї. Найперше наша редакцiйна колегiя дивилася на знiмок, наскiльки вiн передає любов до нашого мiста, атмосферу. I тiльки в кiнцевому варiанті альбому порахували прiзвища фотографiв. Деякi прiзвища авторiв фотографiй для нас стали справжнiм вiдкриттям. Такими книгами акцентуємо увагу та самоповагу жителiв мiста, бо в щоденних клопотах ми не завжди помiчаємо красу, яка нас оточує», - зазначила очiльниця видавництва  «Iмекс-ЛТД» Тамара Самиляк.  I додала, що макетiв фотоальбому було декiлька, довелося опрацювати тисячi фотографiй.

До фотоальбому увiйшло 178 фотографiй вiд бiльше 20 фотографiв та фотолюбителiв Кропивницького. На свiтлинах зображеннi пiдприємства мiста, творчi колективи, iсторичнi будiвлi тощо.

Зiзнавалися у любовi до мiста  заслуженi журналiсти Кропивницького Юрiй Матiвос та Василь Бондар, якi написали передмову до видання.

«Я 37 рокiв живу у Кропивницькому. Я вiдчув душею i серцем, що я прикипiв до цього краю,  люблю це мiсто i менi затишно як нi в якому iншому. Я об’їздив всi обласнi центри України. I можу стверджувати, що наша земля  найкраща на свiтi. Але найрiднiше, найсимпатичнiше, найзатишнiше мiсто – Кропивницький. У нас є за що його любити», - зазначив Василь Бондар.  
«Час вiд часу читаю-перечитую це чудове мiсто. Саме читаю. Вдивляюсь в його образи i кожен раз нiби вперше щось нове вiдкриваю i насолоджуюсь» - iдеться в уривку з передмови вiд Юрiя Матiвоса.

Придбати фотоальбом можна у видавництвi «Iмекс-ЛТД». Частину видання видали за кошти бюджету міської ради. 

Фото Тетяни Пташник

536 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.