ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2017 | 14:01

У Кропивницькому презентують виставку учасникiв «Художнього пленеру – 2017»

20 травня о 14-00 год. в художньо-меморiальному музеї О.О.Осмьоркiна, в рамках культурно-мистецької просвiтницької акцiї  «Музейнi гостини», присвяченої 125-рiччю з дня народження О.О.Осмьоркiна, вiдбудеться презентацiя спiльного арт-проекту музею та галереї «Єлисаветград» - «Виставка творiв учасникiв «Художнього пленеру – 2017», присвяченого 125-рiччю з дня народження О.О.Осмьоркiна».

Експозицiю виставки складають понад тридцять живописних та графiчних творiв, написаних пiд час пленеру, вiдомими сучасними митцями з Києва, Одеси, Чернiгова, Харкова, Кропивницького i навiть з Бiлорусi та Китаю, серед яких - народний художник України Анатолiй Горбенко, заслуженi художники України Анатолiй Кравченко та Леонiд Заборовський, члени Нацiональної Спiлки художникiв України  Свiтлана Аношкiна, Ольга Аль-Хадж, Тетяна Дiденко, Сергiй Дуплiй, Анатолiй Шаповалов, Юрiй Вiнтенко та Валерiй Давидов, а також Ленур Велiляєв, Юрiй Платонов та Цзянь Лю. 

Колоритнi пейзажi яскраво вiдображають архiтектуру iсторичного центру нашого мiста, вируюче життя його мешканцiв, а також лiричнi веснянi краєвиди степового краю.  

154 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.