ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.02.2019 | 09:22

У Кропивницькому презентують твори претенденток на здобуття обласної премії Якова Паученка

У Кропивницькому презентують твори претенденток на здобуття обласної премії Якова Паученка

Сьогодні, 19 лютого, в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна, що в обласному центрі, презентують звіти двох претенденток на здобуття премії імені Якова Паученка.

Це творчі роботи майстрині в техніках печворку, клаптикового шиття, арт-квілту Людмили Кривенко та майстрині-писанкарки Тетяни Стороженко.

Премія імені Якова Паученка заснована Кіровограською обласною радою у 2002 році і встановлюється у трьох номінаціях: «архітектура», «геральдика та лексикологія», «декоративно-прикладне мистецтво». Вручення премії відбувається щорічно, переможцям присвоюється звання «Лауреат обласної премії», вручається диплом, почесна відзнака обласної ради та ОДА – скульптура «Степовий орел» та грошова частина. Цьогоріч вона станвитиме шість прожиткових мінімумів.

Згідно із рішенням обласної ради змінено дату вручення премії. Тепер це відбуватиметься у день народження архітектора Паученка – 21 березня. Раніше переможців нагороджували 1 липня, у День архітектури України.

135 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.