ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.03.2019 | 16:15

У Кропивницькому посилять контроль за якістю харчування у навчальних та медичних закладах

У Кропивницькому посилять контроль за якістю харчування у навчальних та медичних закладах

У зв’язку із ситуацією, що сталася днями у місті Дніпрі, коли півтисячі дітей після обіду в шкільній їдальні потрапили з отруєнням до лікарні, міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив управлінню освіти міської ради періодично проводити перевірки, тестування харчоблоків та меню, як у школах, так і в дитячих садках. Про це очільник міста заявив сьогодні, 18 березня, під час апаратної наради.

“Необхідно посилити контроль за якістю продуктів харчування, як у шкільних, так і дошкільних навчальних закладах, а також у лікарняних закладах, де відбувається харчування за кошти міського бюджету. Зверніть увагу директорів, класних керівників, особливо молодших класів, на необхідності щоденних перевірок, дегустації, медичного контролю стану здоров'я кухарів, санітарного стану приміщень і, безумовно, продуктів, які використовують для приготування сніданків та обідів”, – наголосив Андрій Райкович.
203 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.