ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2019 | 17:30

У Кропивницькому порахували співвідношення платних і безплатних пасажирів комунального транспорту

У Кропивницькому порахували співвідношення платних і безплатних пасажирів комунального транспорту

Коефіцієнт співвідношення безплатних пасажирів до платних зменшився. Про це сьогодні, 11 квітня, під час засідання виконавчого комітету міської ради повідомив начальник управління розвитку транспорту і зв’язку Віктор Житник.

“На кожного платного пасажира автобуси КП «Електротранс» перевозять на міських автобусних маршрутах умовно 3,8 пасажира пільгових категорій, а тролейбуси — 3,9. Минулого року цей коефіцієнт для автотранспорту становив 4,4, а для електротранспорту — 4,3”, — зазначив керівник транспортного управління.

Як повідомив Віктор Житник, за результатами обстеження пасажиропотоку, проведеного спеціалістами управління, автобуси комунального підприємства безкоштовно обслужили 79 тис. 388 мешканців міста і 20 тис. 890 платних пасажирів, а тролейбуси відповідно 111 тис. 415 і 28 тис. 571 пасажира.

Такий коефіцієнт співвідношення пільгових до платних пасажирів буде покладений в основу розрахунків компенсаційних виплат КП «Електротранс» за перевезення окремих категорій громадян, які мають право на пільги.

298 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.