ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.10.2017 | 13:45

У Кропивницькому попрощалися з молодшим лейтенантом, який загинув у зонi АТО. ФОТО, ВІДЕО

У Кропивницькому попрощалися з молодшим лейтенантом, який загинув у зонi АТО. ФОТО, ВІДЕО

Сьогоднi, 19 жовтня, у Кропивницькому попрощалися з вiйськовим Андрiєм Беспаловим, який загину у зонi АТО. Прощальна церемонiя вiдбулася бiля будинку батькiв загиблого вiйськового, а потiм на Рiвнянському кладовищi.

Провести героя в останню путь прийшли вiйськовi побратими, волонтери, небайдужi мiстяни, голова Кiровоградської ОДА Сергiй Кузьменко та секретар мiської ради Андрiй Табалов. 

Молебень провiв Єпископ Голованiвський та Кропивницький Марк.

Вiйськовi згадують Андрiя Беспалового як хороброго бiйця. 

«Вiн був дуже веселий, добрим i справедливим. Андрiй вiв нас у бiй, завжди був з нами», - зазначив молодший лейтенант Вiталiй Данилюк.

Поховали вiйськового на Рiвнянському кладовищi у Кропивницькому.

Довiдка: Андрiй Беспалов – народився 17 березня 1971 року, в родинi вiйськовослужбовця у вiйськовому мiстечку бiля мiста Челябинськ. Навчався у загальноосвiтнiх школах за мiсцем служби батька, потiм у Кiровоградському вищому вiйськово-iнженерному училищi. У 1991 роцi закiнчив  КIСМ (зараз ЦНТУ) отримав квалiфiкацiю iнженера-механiка, працював у приватних пiдприємствах на керiвних посадах. У серпнi 2014 року Андрiй Iванович призваний до лав збройних Сил України за власним бажанням.


902 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.