ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.01.2018 | 15:21

У Кропивницькому понад два роки жінка живе без опалення через сусіда. ФОТО

У Кропивницькому понад два роки жінка живе без опалення через сусіда. ФОТО

Понад два роки кропивничанка Тетяна Кльова живе без опалення. За словами жінки, її сусід не допускає працівників ЖЕО до кранів, які регулюють подачу тепла.

«Це вже третя зима, коли мені доводиться опалювати приміщення газом та електричним каміном. Попередні дві зими я майже весь час провела у лікарні. Встановити індивідуальне опалення немає коштів, адже значна частина пенсії йде на лікування», - підкреслила жінка.

За словами Тетяни Кльової, ще раніше син підготував батереї до опалення, однак тепла так і не було цьогоріч. Через проблеми з опаленням жінка минулі роки хворіла на запалення легенів, грипом тощо.

«Проблема з опаленням квартири №3 по вулиці Єгорова виникла у 2016 році, власник квартири відмовив у доступі працівникам ЖЕО для відкриття відповідних задвижок.  Мотивував тим, що це його приватна власність. Ми проводили багато перемовин, зустрічалися, складали акти, направляли письмові звернення, однак, це не дало жодного результату . У грудні 2016 року ми звернулися до суду, щоб вирішити це питання. Наразі триває судовий розгляд», - зазначила начальник ЖЕО № 2 Любов Марченко.

Секретар міської ради Андрій Табалов, який приїхав до Тетяни Кльової, зазначив, що поспілкується з сусідом і намагатиметься вирішити це питання. 

«Якщо не вдасться знайти компроміс із власником кварти №2, то вирішуватиме питання про госпіталізацію бабусі. А паралельно займатимемося цим питанням. Потрібно вирішувати такі питання в комплексі. Недаремно ми прийняли міську програму пільгового встановлення котлів. Адже за індивідуального опалення людина сама може  регулювати тепловий режим. У Кропивницькому  близько 300 квартир залишилося на централізованому опаленні по 2 чи 3 квартири на стояку», - зазначив Андрій Табалов.  

Натомість власник квартири №2, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації Олег Потьомкін запевнив, що найближчим часом надасть доступ працівникам ЖЕО до задвижок.

«Я не мешкаю у цій квартирі і не знаю, яка зараз там ситуація», - підкреслив Потьомкін. 

І зазначив, що зробить усе можливе і, якщо є потреба, готовий надати доступ вже сьогодні.

РК і надалі слідкуватиме за ситуацією. 

1058 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.