ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.01.2018 | 13:16

У Кропивницькому полiцейськi викрили пiдозрюваного у пограбуваннi неповнолiтнього

У Кропивницькому полiцейськi викрили пiдозрюваного у пограбуваннi неповнолiтнього

38-рiчний ранiше судимий житель областi заволодiв мобiльним телефоном школяра, спричинивши збиткiв на суму у 4 тисячi гривень. За скоєння кримiнального правопорушення зловмиснику загрожує до шести рокiв позбавлення волi. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Пригода сталася близько 17-ї години бiля одного з навчальних закладiв мiста. Зловмисник примiтив 12-рiчного хлопця, який розмовляв по телефону. Чоловiк вирiшив заволодiти чужим засобом зв’язку, так як йому потрiбнi були кошти. Грабiжник пiдiйшов ближче, вихопив iз рук дитини «мобiлку» та втiк. Наляканий хлопець розповiв про те, що трапилося, батькам i вони вiдразу ж звернулися за допомогою до працiвникiв полiцiї.

"У ходi проведення розшукових заходiв працiвники карного розшуку вiддiлу полiцiї встановили особу зловмисника та його мiсцезнаходження. Як виявилося, чоловiк вже має декiлька судимостей за вчинення тяжких злочинiв. Громадянину оголошено про пiдозру у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабiж) Кримiнального кодексу України. Речовий доказ – мобiльний телефон потерпiлого – вилучено та повернуто власника, - розповiв начальник Кропивницького вiддiлу полiцiї Дмитро Авдiєнко"

Особi загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд чотирьох до шести рокiв.

136 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.