ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.01.2019 | 14:07

У Кропивницькому поліцейські оперативно затримали грабіжника. ФОТО

У Кропивницькому поліцейські оперативно затримали грабіжника. ФОТО

В обласному центрі на спецлiнiю вiддiлу полiцiї надiслали повiдомлення вiд 76-рiчного кропивничанина про те, що його пограбували. Пенсiонер саме зняв грошіі з банкомату, аж раптом невiдомий штовхнув його та вихопив гаманець. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Кіровоградської області.

Чоловiк намагався втекти з мiсця злочину, однак охоронцi станцiї швидко зреагували й зупинили нападника.

За iнформацiєю правоохоронцiв, грабiжником виявився 27-рiчний мiсцевий мешканець, який уже неодноразово притягувався до кримiнальної вiдповiдальностi за вчинення майнових злочинiв. У ходi огляду мiсця пригоди громадянин добровiльно надав працiвникам полiцiї речовий доказ кримiнального правопорушення 2000 гривень, якi вiн сховав у рукавi верхнього одягу, та гаманець.

"Особу затримали у порядку статтi 208 Кримiнального процесуального кодексу України та оголосили про пiдозру у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого частиною 2 статтею 186 (грабiж) Кримiнального кодексу України", – зауважив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Кропивницького вiддiлу полiцiї Дмитро Кравченко.

Грабіжник може отримати позбавлення волi на термін вiд чотирьох до шести рокiв.

256 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.