ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.02.2019 | 17:05

У Кропивницькому планують щомісяця проводити земельну сесію

У Кропивницькому планують щомісяця проводити земельну сесію

У Кропивницькому відтепер щомісяця проводитимуть сесію, присвячену земельним питанням. Про це сьогодні, 7 лютого, після завершення  другого засідання чотирнадцятої сесії міської ради Кропивницького, зазначив очільник депутатського корпусу Андрій Табалов.

«Ми попрацювали дуже плідно. Раніше депутати не залишалися на земельні сесії, тому такі засідання проходили з низькою результативністю. Більше того, одні питання депутати підтримували, а – інші ні. Публічно обранці не пояснювали свої рішення. На сьогоднішній сесії розглянули всі намічені питання, крім одного. Його, я сподіваюся, ми розглянемо на черговому засіданні. Аби сьогодні досягнути високої результативності, ми багато попрацювали напередодні. Зокрема, почули всіх активних депутатів, врахували всі попередні помилки. Нині є новий заступник начальника управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища і виконуючий обов’язки начальника цього ж управління. Плануємо, що щомісячні земельні сесії дозволять розлядати до сотні питань на кожному засіданні», – наголосив Андрій Табалов.

Міський голова Андрій Райкович підкреслив, що земельні питання, які виносилися на сесію, попередньо розглянули на комісіях та оприлюднили.

«Сьогодні ми оперативно попрацювали на користь громади. Нині – велика черга на розгляд земельних питань. Потрібно щомісяця розглядати ті, що стосуються виділення земельних ділянок»,зазначив Райкович. 
271 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.