ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.07.2017 | 16:00

У Кропивницькому планують порахувати безпритульних собак, потрiбнi волонтери

У Кропивницькому планують порахувати безпритульних собак, потрiбнi волонтери

В рамках мiської програми регулювання чисельностi безпритульних тварин на 2016-2020 роки, вперше в Кропивницькому вiдбудеться пiдрахунок безпритульних собак. Як повідомляють організатори у фейсбуцi, ГО "Мiжнароднi системи реєстрацiї" Animal-id.info UA спiльно з мiською радою Кропивницього iнiцiює  21- 23 липня пiдрахунок собак-безхатькiв. Реєстрацiя волонтерiв вiдкрита за посиланням. 

Органiзатори закликають долучитися до пiдрахунку всiх небайдужих мiстян.

Мiсто подiлено на 80 секторiв чотирьох кольорiв. Наразi реєстрацiя вiдкрита тiльки на секторi зеленого кольору. 

Результати пiдрахунку дадуть можливiсть зрозумiти реальний стан з безпритульними тваринами в мiстi i дозволять удосконалити мiську програму регулювання чисельностi безпритульних тварин на 2016-2020 роки.

Довiдка. Animal-id.info - це сучасна некомерцiйна мiжнародна платформа, яка об’єднує: нацiональнi та локальнi бази даних iдентифiкованих тварин; мiжнароднi сервiси пошуку загублених тварин; сервiс адопцii безпритульних тварин.

На базi платформи розроблений i впроваджений зручний для мунiципалiтетiв комплекс рiшень для iдентифiкацiї тварин в мiстах. З метою реєстрацiї тварин та внесення подальшої необхiдної iнформацiї, створенi спецiалiзованi онлайн кабiнети для власникiв тварин, ветеринарiв, племiнних розплiдникiв, кiнологiчних клубiв, громадських органiзацiй i комунальних пiдприємств. 251 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.