ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.10.2018 | 16:55

У Кропивницькому півсотні учнів посвятили у кадети. ФОТО

У Кропивницькому півсотні учнів посвятили у кадети. ФОТО

Сьогодні, 12 жовтня, в обласному центрі у комунальному закладі "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей "Сокіл", центрі позашкільного виховання провели посвяту у кадети.

На заході були присутні ліцеїсти, педагоги, настоятель Свято-Володимирського храму автокефальної православної церкви протоієрей Йосиф Дрекало, командир батальйону національної гвардії військової частини 3011 підполковник Ігор Каліновський, директор навчального закладу Сергій Сторчаус та батьки.

На початку посвяти усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять бійців, які загинули під час антитерористичної операції.

"Уже п’ять років поспіль перед святом Покрови ми проводимо посвяту у кадети. З 2014 року Україна виде оборонну війну проти сусіда – ангесора Росії. І так складається, що у нашому навчальному закладі кадетський напрямок освіти, військово-спортивний та спортивний на сьогодні необхідний для нашої незалежної держави. Посвяту прийняли учні шостого, сьомого, восьмого та дев’ятого класу  всього їх 50", – прокоментував директор навчального закладу Сергій Сторчаус. 

Нині у ліцеї навчаються 750 учнів.

"Сьогодні ви стали кадетами-ліцеїстами  це не тільки погони та гарні оцінки, а відповідальність та мужність. Я впевнений – у строю майбутні офіцери та генерали. Ви – уже захисники України та майбутнє нашої держави", – зауважив  Ігор Каліновський. 

Після посвяти учні шостого класу продемонстрували хореографічне мистецтво та вихованці гуртка військово-спортивного хортингу показали прийоми бойові підготовки. Так вони привітали кадетів.

"Я учениця дев'ятого класу, у цій школі навчаюся із п’ятого. Мене подобаєтся все і цікавлюся усим, що пов'язано з кадетством",   зазначила Олександра Полопенко.

460 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.