ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2017 | 12:02

У Кропивницькому пiдприємцi вимагали передати землю під Європейським ринком у комунальну власнiсть. ФОТО

У Кропивницькому пiдприємцi вимагали передати землю під Європейським ринком у комунальну власнiсть. ФОТО

Сьогоднi, 10 жовтня, пiд стiни мiської ради Кропивницького прийшли пiдприємцi з Європейського ринку. Люди стверджують, що з 15 жовтня власники ринку планують значно пiдвищити їм орендну плату за землю пiд кiосками.

«Ми давали грошi на будiвництво кiоскiв, тепер ринок виставили на аукцiон як єдиний майновий комплекс. Виходить нас продають разом з ринком. До того ж пiдвищують оренду, а ми до цього платили не лише за землю, а й за туалет, свiтло...», - зазначила пiдприємець Ольга Косенко.
"Мiсто дало в оренду землю сiм'ї пiдприємцiв - Онулiв. Однак вони нам ставлять умови, якi ми нiяк не можемо виконати. Таким чином нас просто виганяють звiдти. Намагаються збiльшити вартiсть орендної плати за мiсце на ринку, хоча свого часу, ми за свої кошти будували комплекс споруд, робили ремонти та купували склопакети. Нещодавно ми дiзналися, що ринок у приватнiй власностi. Нам сказали: "не подобається - збирайте речi i йдiть". Ми раби у цiй ситуацiї i просимо мiську раду допомогти нам вирiшити її", - зазначила Тетяна Данiлова пiд час сесiї мiської ради.

Учасники акцiї протесту вимагали позбавити лiцензiї пiдприємства ТОВ «ХХI столiття», i передати ринок в комунальну власнiсть. До мiтингарiв вийшов заступник мiського голови Олександр Грабенко, який запропонував учасникам акцiї створити робочу групу i зустрiтися завтра, 11 жовтня.

Начальник управлiння по сприянню розвитку торгiвлi та побутового обслуговування населення Сергiй Горбовський у коментарi РК розповiв, що є договiрнi вiдносини мiж суб’єктами господарювання (фiзичними особами пiдприємцями) та ТОВ, вiдповiдно до яких i було встановлено орендну плату.

«Будь-яке пiдвищення вартостi послуг чи товару має економiчнi обґрунтування. Мiська рада, у тому числi управлiння торгiвлi, не має права втручатися у дiяльнiсть ТОВ. У договiрних вiдносинах чiтко прописаний механiзм спiвпрацi – пiдприємцi та товариство повиннi домовитися чи iти в суд.
Управлiння торгiвлi має право лише рекомендувати сiсти за стiл переговорiв. Потрiбно розумiти, що наразi пiднiмаються цiни на свiтло, газ тощо. Якщо пiдприємцiв не влаштовує орендна плата, i власники ринку не йдуть на компромiс, то, як варiант, в мiстi є ще 22 ринки. В цьому питаннi управлiння торгiвлi може надати вiдповiдну iнформацiю»,
- зазначив Сергiй Горбовський.

Також вiн прокоментував закиди деяких пiдприємцiв про його причетнiсть до роботи ринку: 

«Кожен у свiй час десь працював. I ранiше так, я був директором Європейського ринку. Проте зараз я не маю нiякого вiдношення до цього, займаю iншу посаду. А пiдприємцi, знаючи це, намагаються знайти i в цьому якусь причину їхнiх негараздiв. Коли я займався господарською дiяльнiстю пiдприємства, всi процеси вiдбувалися в рамках чинного законодавства. Вiдповiдальнiсть за роботу пiдприємства на сьогоднi несуть iншi вiдповiдальнi особи», - пiдкреслив Горбовський.

389 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.