ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.05.2018 | 12:50

У Кропивницькому п'яний водiй мiкроавтобуса чинив опiр при затриманнi. ВІДЕО

У Кропивницькому п'яний водiй мiкроавтобуса чинив опiр при затриманнi. ВІДЕО

Вчора, 7 травня, близько 20 години по вулицi Яновського на смугу зустрiчного руху, по якiй рухався екiпаж патрульної полiцiї, виїхав мiкроавтобус Mercedes, чим створив аварiйну ситуацiю. Про це йдеться на сторінці патрульної поліції області у Фейсбук.

Патрульнi зупинили транспортний засiб i поiнформували водiя про причину зупинення. На вимогу полiцейських пред’явити документи для перевiрки, водiй повiдомив, що вони залишились у автотранспортi i повернуся за ними. Проте вiн забiг в авто, зачинився i заявив, що не виходитиме. На вимогу полiцейських вийти з авто, чоловiк не реагував. Вимогу повторили тричi.

Тодi iнспектори повiдомили, що його дiї розглядаються, як злiсна непокора законному розпорядженню або вимозi полiцейського при виконаннi ним службових обов'язкiв, вiдповiдно до статтi 185 КУпАП. Також громадяниновi повiдомили про його затримання.
У вiдповiдь чоловiк почав пiдiймати скло водiйських дверей. В цей час iнспектор попередив про вiдповiдальнiсть за злiсну непокору i, щоб завадити його дiям, поклав руку на скло, але її сильно затисло.

Для припинення правопорушення патрульними прийняли рiшення розбити скло водiйських дверей мiкроавтобуса i притягнути водiя до вiдповiдальностi. Злякавшись рiшучих дiй правоохоронцiв, кермувальник вибiг через пасажирськi дверi i був затриманий.

Також у нього були виявленi ознаки алкогольного сп’янiння, тому його доставили до лiкувального закладу для освiдування. Лiкарi зафiксували результат 0,9 промiле, що в 4,5 рази перевищує допустиму норму.

На водiя було складено 4 адмiнматерiали: створення аварiйної обстановки (ч. 4 ст. 122 КУпАП), дрiбне хулiганство (ст. 173 КУпАП), злiсна непокора законному розпорядженню або вимозi полiцейського (ст. 185 КУпАП), керування транспортними засобами у станi алкогольного сп'янiння (ст. 130 КУпАП).


384 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.