ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.09.2017 | 09:20

У Кропивницькому освятили гемодiалiзне вiддiлення. ФОТО

У Кропивницькому освятили гемодiалiзне вiддiлення у мiськiй лiкарнi № 2 iм. Св. Анни. Освячення провели на успiшну роботу та зцiлення пацiєнтiв. Його проводив секретар Кiровоградської єпархiї УПЦ, протоiєрей Роман Кондратюк за участi працiвникiв майбутнього вiддiлення. Про це iдеться на сайтi управлiння охорони здоров'я мiської ради.

«Освятити заклад – наша iнiцiатива. Це добра традицiя, яка робиться для того, щоб у лiкарнi був здоровий дух, щоб працiвники вiддiлення наповнилися тим добрим, що ми повиннi дати людям. Безперечно це i об’єднує колектив для майбутньої роботи», - прокоментував голова мiської лiкарнi № 2 iм. Св. Анни Сергiй Тельний.


Духовники освятили усi зали вiддiлення, де перебуватимуть пацiєнти та медичний персонал.

Наразi медперсонал вiддiлення готує примiщення до урочистого вiдкриття. На подвiр’ї завершують роботи з укладки вуличної плитки, у закладi вже наявнi необхiднi обладнання i меблi. Увесь персонал проходив практику у подiбних вiддiленнях у Кропивницькому та Черкасах.

«Вiддiлення, на ту кiлькiсть пацiєнтiв, що ми готовi прийняти, у нас сформовано практично повнiстю. Ми готовi прийняти близько 10 чоловiк i працювати у двi дiалiзнi змiни, адже кожен з хворих має отримувати лiкування в конкретнi часовi термiни. Цi графiки прописанi до нас, адже до нас пацiєнти переходять з Кiровоградської обласної лiкарнi», - додав Сергiй Тельний.


Нагадаємо, що урочисте вiдкриття гемодiалiзного вiддiлення вiдбудеться 14 вересня об 11.00.

527 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.