ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.04.2017 | 17:40

У Кропивницькому оновлення громадського комунального транспорту блокують в інтересах перевізників - депутат

У Кропивницькому оновлення громадського комунального транспорту блокують в інтересах перевізників - депутат

Депутат міської ради з фракції "Наш Край" Олег Краснокутський сьогодні під час засідання громадської ради, заявив, що блокування роботи сесії і питання придбання великогабаритного транспорту пов'язане із лобізмом інтересів приватних перевізників. 

На засіданні громадської ради за участі депутатів і громадськості сьогодні спробували знайти конструктив у роботі депутатського корпусу. 

Депутати із опозиції, як віднедавна називаються депутати з фракцій "Батьківщина", "Свобода", "РПЛ" і частини "БПП" оголосили свої вимоги, без виконання яких не відвідуватимуть сесії міськради. Разом із тим, вони вимагають наведення ладу у сфері пасажирських перевезень та зниження вартості проїзду у маршрутках. 

Депутат Олег Краснокутський зазначив, що міська влада йде шляхом розвитку комунального транспортного підприємства і планує закупити великогабаритні автобуси. Це дозволить забезпечити якісним перевезенням віддалені мікрорайони. За словами депутата, ті народні обранці, які блокують придбання нового транспорту, який частково витіснить приватних перевізників, лобіюють інтереси транспортників. 

"Хтось має відношення до бізнесу перевезень і тому так активно блокується оновлення транспорту комунального підприємства",- заявив Краснокутський. 

1392 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.