ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2018 | 15:10

У Кропивницькому обрали «Медичну сестру року». ФОТО. ВІДЕО

У Кропивницькому обрали «Медичну сестру року». ФОТО. ВІДЕО

Сьогоднi, 12 червня, пройшов мiський конкурс «Медична сестра року».  Зa звaння «Медичнa сестрa року» змaгaлися предстaвники п’яти лiкувaльно-профiлaктичних зaклaдiв мiстa: ЦПМСД № 1, КЗ «Полiклiнiчне об’єднaння», центрaльної мiської лiкaрнi, лiкaрнi швидкої медичної допомоги та пологового будинку № 1.

Змагання найкращих медичних сестер мiста розпочалось iз вiтального слова вiд заступника мiського голови  Кропивницького Наталiї Дзюби та начальника управлiння охорони здоров'я мiськради Оксани Макарук.

«Я дуже хвилююся виступати у цей святковий день перед вами, мої колеги. Наша професiя – це бiльше, нiж просто робота. Це – покликання, справа всього життя. Сьогоднiшня подiя – не просто конкурс. Тут немає переможцiв та переможених. Тут є вiра у власнi сили, взаємоповага та любов», – привiтала медичних працiвникiв Оксана Макарук.

Конкурс на кращу медичну сестру стартував iз етапу-вiзитiвки, де кожен представник мав у формi ролику розповiсти про себе та свiй медичний заклад. Перед знайомством iз глядацьким залом та журi учасники пройшли жеребкування.

Учасником пiд номером один стала Iрина Сiльман, представниця КЗ «Полiклiнiчне об’єднaння».

Пiд номером два  – Родiон Круц, представник центрaльної мiської лiкaрнi;

Пiд номером три – Вiкторiя Соболь, представниця ЦПМСД № 1;

Пiд номером чотири – Наталя Селик, представниця лiкaрнi швидкої медичної допомоги;

Пiд номером п’ять – Галина Зубарєва, представниця пологового будинку.

Наступний тур включав у себе блiц-опитування у форматi телевiзiйного шоу. Ведуча конкурсу ставила запитання на профiльну медичну тематику кожному учаснику змагань, на якi потрiбно було дати стислу вiдповiдь. У блоцi практичних навичок учасники дiйства виконували одну iз запропонованих медичних манiпуляцiй. На етапi «прикладнi знання» медичнi сестри розповiдали про запропонований iнструментарiй, пояснювали специфiку його використання.

На завершення змагання кожен претендент на почесне звання найкращого у своїй сфері продемонстрував власне бачення образу «Медика майбутнього». Додaтковi бaли вiд журi учaсники конкурсу могли отримaти і зa пiдтримку вболiвaльникiв iз глядaцької зaли.

Переможницею конкурсу стала Наталія Сєник з лiкaрнi швидкої медичної допомоги. За перемогу медична сестра нагороджена спецiальними призами вiд мiської ради та партнерiв змагань, зокрема, годинником вiд мiського голови Кропивницького Андрiя Райковича.

Усi учасники змагань отримали призовий сертифiкат на двi тисячi гривень та приємні призи від партнерів конкурсу.


Відеоматеріал зі сторінки міської ради Кропивницького у Фейсбук.3976 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.