ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.01.2019 | 17:42

У Кропивницькому новозеландці розважали відвідувачів бібліотеки. ФОТО

У Кропивницькому новозеландці розважали відвідувачів бібліотеки. ФОТО

Днями до відділу мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського завітали відвідувачі з доволі далекої від нас Нової Зеландії, з Окленда – найбільшого міста й колишньої столиці острівної країни, що омивається океанічними водами між Австралією й Антарктидою.

Молодий науковець Елліот Хурст та його сестра Кейт Хурст нині гостюють у родині кропивничан Сергія та Олени Замуруєвих. Донька останніх, Ірина тривалий час навчалася, а зараз працює за кордоном, є дружиною Елліота Хурста. Вона й запросила їх до України.

Новозеландці не є професійним музикантами, проте Елліот вправно грає на кількох інструментах і співає дуетом із Кейт. Вони дали невеличкий концерт у Кропивницькому. Святковий настрій, розкутість обстановки, наявність відеокамери, англомовні пісні в супроводі фортепіанної музики створювали враження, ніби перебуваєш на зйомках якогось іноземного фільму. Читачі бібліотеки, котрі саме нагодилися до відділу мистецтв, аплодисментами дякували за виконані пісні, зокрема, на мелодії тамтешнього корінного населення маорі, що нині користуються популярністю в молоді на острівній країні. 

У ході концерту живе й жваве спілкування між глядачами й виконавцями відбувалося завдячуючи Ірині Замуруєвій.

Фото автора

249 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.