ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.05.2017 | 17:27

У Кропивницькому назвали прізвища депутатів, які подавали запити на допомогу громадянам, але не голосували за них. ВІДЕО

У Кропивницькому назвали прізвища депутатів, які подавали запити на допомогу громадянам, але не голосували за них. ВІДЕО

Після оголошення перерви у зірваному засіданні сесії міськради Кропивницького, секретар міськради Андрій Табалов, відповідаючи на питання журналістів, розповів чим це обернеться для звичайних громадян. Зокрема 58 людей вчасно не отримають матеріальну допомогу на лікування. 

За словами посадовця, на сесію було зареєстровано 60 депутатських запитів, із яких 58 стосувалися матеріальної допомоги. 

Андрій Табалов озвучив прізвища депутатів, які подали запити на виділення громадянам допомоги, проте не зареєструвалися для проведення сесії.

«Запити подали депутати Голофаєв, Розгачов, Калапа, Бойко, Капітонов, Смірнов, Мельниченко, Цертій», - зазначив посадовець. 

Нагадаємо, опозиційні фракції зірвали сесійне засідання.


696 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.