ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.02.2018 | 18:30

У Кропивницькому нагородили переможців конкурсу «Учитель року - 2018». ФОТО

У Кропивницькому нагородили переможців конкурсу «Учитель року - 2018». ФОТО

Сьогодні, 7 лютого, відбулося нагородження переможців та лауреатів другого обласного туру конкурсу «Учитель року- 2018».

Цього року загалом 229 педагогів з 21 району та 7 міст області взяли участь у найпрестижнішому конкурсі. 55 з них змагалися на обласному рівні. І тільки 20 учителів отримали відзнаки. Звання «Учитель року» конкурсанти виборювали у таких номінаціях як українська мова та література, німецька мова, фізика та фізична культура.

На святі був присутній перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко.

«Сьогодні ми вперше будемо нагороджувати презерів не цінними подарунками, а грошовими преміями. Тобто той, хто посів перше місце отримає 3 мінімальні заробітні плати, друге – дві, а третє – одну»,- зазначив заступник.

У номінації німецька мова перемогла - учитель НВК "Олександрійський колегіум"  Марія Тимошенко, українська мова та література учитель Новопразького НВК  – Наталія Бугайова, фізика – учитель Петрівського НВО Олександр  Оранський та фізична культура – учитель  Сальківської філії Заваллівського НВО Володимир Посуховський.

1252 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.