ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.06.2018 | 08:40

У Кропивницькому нагородили краєзнавця Станіслава Янчукова відзнакою обласної ради

У Кропивницькому нагородили краєзнавця Станіслава Янчукова відзнакою обласної ради

За багаторічну сумлінну працю голова обласної ради Олександр Чорноіваненко вручив Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради члену правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України Станіславу Янчукову. Про це йдеться на сторінці Кіровоградської обласної ради у Фейсбук.

Нещодавно Станіслав Миколайович відзначив 80-літній ювілей. Народився він 14 червня 1938 року у селі Світлопіль Олександрійського району в сім’ї сільського вчителя. За фахом Станіслав Миколайович Янчуков — філолог. Працював у школі, викладав у педагогічному інституті, згодом на державній службі, громадській роботі. Постійно займався культурно-просвітницькими проектами, розвитком видавничої справи. Захоплювався історичним краєзнавством, брав участь у підготовці тому “Історія міст і сіл УРСР. Кіровоградська область”, був членом редколегії “Книги пам`яті України”. З 1998 року - головний редактор Центрально-Українського видавництва. За цей час підготував до друку сотні видань, більша частина з яких - історико-краєзнавчі.

Станіслав Миколайович — двічі лауреат обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова (2006, 2018 рр.), автор книг “На чолі обласного самоврядування” (2003), “З іменем Володимира Ястребова” (2005), “До спортивних вершин: нариси з історії фізичної культури і спорту на Кіровоградщині” (2015). Незмінний редактор «Історичного календаря Кіровоградщини».

Голова обласної ради привітав краєзнавця з нагородою та подякував за вагомий внесок у розвиток Кіровоградщини та вручив цінний подарунок – наручний годинник.

181 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.