ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.07.2017 | 12:22

У Кропивницькому на території, що виділили під міський цвинтар, незаконно вивозять металолом. ФОТО

У Кропивницькому на території, що виділили під міський цвинтар, незаконно вивозять металолом. ФОТО

Як повідомляв РК, депутати міської ради виділили місце під нове кладовище на території колишнього кар’єру з видобутку цегельної сировини по вулицi Аджамськiй.

Наразі на цій землі проводять незаконні розкопки та вивіз металолому. Про це повідомив очільник Спецінспекції Андрій Максюта на сторінці у фейсбуці

"Екскаватори викопують метал, розрили цілий котлован. Є підозра, що розкопують саме виробничі небезпечні відходи, які потрібно було накрити саркофагом. Вчора з цієї території виїхав MAN з металомом”, – ідеться в повідомленні.

Сьогодні Спецніспеція виїхала на місце. У коментарі РК Андрій Максюта повідомив, що на людину, яка керувала процесом, склали протокол спецінспекції за незаконі земляні роботи.

"Ситуація вражаюча, гори металу - це відходи, які були захоронені. Наразі заблокований екскаватор. Чекаємо приїзду представників СБУ, управління державної надзвичайної служби", - підкреслив Максюта.  

Фото з сторінки Андрія Максюти

924 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.