ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.08.2018 | 15:25

У Кропивницькому на площi Героїв Майдану реанімують пошкоджену катальпу. ФОТО

У Кропивницькому на площi Героїв Майдану реанімують пошкоджену катальпу. ФОТО

Сьогоднi, 9 серпня, працiвники комунального пiдприємства "Благоустрiй" оперативно розпочали комплекс заходiв, направлених на збереження пошкодженої пiд час негоди катальпи на площi Героїв Майдану. Про це йдеться на сайті міськради Кропивницького.

За iнформацiєю головного iнженера "Благоустрою" Вiктора Iвашини, фахiвцi пiдприємства здiйснюють санiтарну обрiзку сухих гiлок. Оскiльки катальпам уже по кiлька десяткiв рокiв, у їхнiх стовбурах утворились дупла. Тому наступними кроками для поліпшення санiтарного стану дерев стане очищення пустот у деревинi вiд гнилих решток, антисептична обробка та закриття отворiв, щоб убезпечити стовбур рослини вiд потрапляння вологи, яка може стати причиною подальшого руйнування дерева.

"Пiсля обробки дупел залiзним або мiдним купоросом, цi отвори закриємо, щоб туди не потрапляла волога, i надалi ця деревина не руйнувалася. Для катальп, якi мають аварiйний нахил, облаштують спецiальнi естетичного вигляду  пiдпорки, щоб гiлки не пошкодилися вiд власної ваги i не несли загрози життю i здоров’ю кропивничан", – зазначив Вiктор Iвашина.

Головний iнженер комунального пiдприємства запевнив, що пiдпорки для аварiйних гiлок встановлять до кiнця тижня.

458 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.