ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.04.2017 | 19:00

У Кропивницькому на благодійному аукціоні зiбрали понад 180 тисяч для хворих на рак. ФОТО. ВІДЕО

У Кропивницькому на благодійному аукціоні зiбрали понад 180 тисяч для хворих на рак. ФОТО. ВІДЕО

У Кропивницькому пiд час проведення восьмого благодiйного «Великоднього аукцiону» зiбрали понад 184 тисячi гривень: 179 700 гривень за продаж лотiв та 4500 гривень за квитки. Захiд проходив у стiнах обласного художнього музею. На торги було виставлено 28 лотiв: картини, iншi твори мистецтва i навiть дизайнерський обiгрiвач. Найдорожчим лотом стала картина заслуженого художника України Сергiя Шаповалова «Польовi квiти» за яку заплатили 30 тисяч гривень. Рекордна сума була зiбрана в 2015 роцi. Тодi зiбрали 360 тисяч гривень i придбали обладнання для обласного госпiталю, де лiкуються учасники АТО.

Цього року кошти, зiбранi в результатi торгiв, будуть спрямованi на потреби пацiєнтiв Кiровоградського обласного онкологiчного диспансеру. Щоб покращити рiвень послуг i полегшити доступ пацiєнтiв закладу до обстеження, Оргкомiтет аукцiону планує закупити спецiальне обладнання i встановити його у полiклiнiцi, яку щодня вiдвiдують сотнi пацiєнтiв.

«Цього року на загальний аукцiон подано 27 робiт. Серед авторiв робiт як митцi з Кiровоградщини, так i з Одеси, Києва, Сум та Львову. Також у нас є «тихий» аукцiон, 27 робiт висять на стендах де кожен бажаючий може пiдiйти i написати свою цiну. На «тихий» аукцiон виставленi роботи вихованцiв художньої майстернi «Indigo», - зазначила член оргкомiтету аукцiону, журналiст, керiвник ГО «Прес-клуб реформ» Вiкторiя Талашкевич.

Окрiм картин на аукцiонi також були представленi двi дизайнерськi сукнi з iталiйських тканин вiд Кристини Ткаченко. Дехто з тих, хто купив на аукцiонi лот, пiдтримали традицiю Великоднього Аукцiону i передали придбанi роботи до фондiв музею.

Перебiг аукцiону висвiтлювався он-лайн Кiровоградським Iнтернет телебаченням «КIТ».


249 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.