ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.10.2017 | 10:35

У Кропивницькому можна придбати другу частину комiксiв про кiборгiв

У Кропивницькому можна придбати другу частину комiксiв про кiборгiв

У жовтнi активiсти громадського об’єднання «Вiрнi традицiям» презентували бiйцям в зонi проведення АТО черговий номер комiксiв про легендарних захисникiв Донецького аеропорту - «Кiборги: початок. Том 2». Свiже видання - це продовження розповiдi про першi днi оборони ДАП. Серед героїв бiйцi 3-го окремого полку спецпризначення з Кропивницького. Їх можна читати двома мовами: українською та англiйською. Про це iдеться на сторiнцi 3-го полку спецпризначення у Фейсбуці.

Комiкси - це щось новеньке, експериментальне, але це цiлком вдалий задум. Вони в оригiнальному стилi, висвiтлюють сучасну iсторiю. Але замiсть блокбастерiв i супергероїв - реальнi подiї з реальними людьми.

«Я вже «звик» фiгурувати в рiзних передачах, iнтерв'ю, вiдео, але коли читаєш комiкс i впiзнаєш там себе, то нiби повертаєшся назад, у тi подiї... аж мурашки по шкiрi. Однозначно - це прорив! I такi речi мають бути в основi виховання самосвiдомостi i патрiотизму майбутнього поколiння. Iнакше, ми не iснуватимемо як нацiя в сучасному, далеко не справедливому i продажному свiтi», - зазначив вiйськовослужбовець 3-го полку з позивним Док.

Активiст ГО «Вiрнi традицiям» розповiдає, що започаткували цю серiю комiксiв разом з самими Кiборгами, якi безпосередньо брали участь в оборонi Донецького летовища.

«Громадське об’єднання поставило на метi зробити не просто продукт, а продукт, що буде конкурентний; абсолютно вiдрiзнятиметься вiд усього того, що нинi знаходиться на ринку i майже не вiдповiдає тому, що мало би нести в собi патрiотичне виховання;має бути прийнятним для вiйськових, оскiльки це i для них i про них.
Цей проект не є комерцiйним, зокрема перший том добре розiйшовся по школах»
, - пiдкреслив учасник ГО «Вiрнi традицiям».

Активiсти зазначають, що всi 242 днi оборони Донецького аеропорту навряд реально вiдтворити у комiксах, але далi буде, тобто на нас чекають наступнi серiї. Скiльки їх буде i коли вони вийдуть залежить вiд органiзаторiв їх виходу, тих, хто цю iдею пiдтримує i вiд читачiв.

Командир полку вiдзначив правдивiсть та достовiрнiсть iнформацiї, поданої авторами комiксу, а також те, що на його сторiнки не потрапили випадковi люди.

«Це цiкава рiч i це лише початок. Якщо ми говоримо про третiй полк, сторiнку iсторiї 3 полку, то це звичайно має бути. Ми хочемо окрiм плакатiв з iнформацiєю про героїв полку, якi ми передаємо до шкiл, передавати ще й по кiлька примiрникiв цих комiксiв. Коли я прочитав другий номер, я побачив що автори «в темi», вони детально вивчили тi подiї i взяли такi моменти, що яскраво пiдкреслюють все що вiдбувалось в той день.
Оскiльки часто комiкси лягають в основу сценарiїв художнiх фiльмiв, то цi двi частини могли б стати двома серiями. В цих комiксах
показано реальну iсторiю, такою якою вона була», - зазначив полковник Олександр Трепак, командир 3 оп СпП.

Обидва томи серiї «Кiборги. Початок» можна замовити на сторiнцi «Кiборги» в Facebook, сплативши благодiйний внесок вiд 50 гривень. У Кропивницькому їх можна придбати за  такими ж умовами в магазинi «Буки», що по вулицi Великiй Перспективнiй 35/54 з 9.00 до 20.00. Всi отриманi вiд продажу кошти будуть використанi для створення наступних серiй комiксiв.

«Дуже хвилююче, коли знаєш, хто ховається за цими короткими "Док", "Турист", "Глобус", "Сандора", "Скаут", "Воха", "Чак", "Халк" та iншими позивними. Це iсторiя, яку власним життям написали спецпризначенцi нашого 3 полку. Пишаюсь нашими хлопцями, боляче, що не всi вони зможуть взяти в руки iсторiю Кiборгiв», – наголосила Оксана Червона, волонтер ГО «Армiя SOS Кiровоград».

Фото Валерія Лебедя

411 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.