ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кропивницькому може з’явитися пішохідний перехід через яр

У Кропивницькому може з’явитися пішохідний перехід через яр

На засіданні бюджетної комісії, яке відбулося 16 грудня, депутатам від політичної партії «Рідне місто» вдалося порушити питання, щодо виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації над об’єктами, якими опікувалися депутати і які необхідно зробити у 2017 році, у рамках програми капітального будівництва. Це роботи з облаштування пішохідного переходу через яр (між мікрорайонами Катранівка та Велика Балка), каналізації на провулку Новгородський, 1 та питання освітлення та огорож навчальних закладів, над якими клопотали депутатки з міжфракційного об’єднання «Рівні можливості», головою якого є Катерина Шамардіна.

Під час засідання, голова фракції «Рідне місто» у міській раді Олександр Шамардін наголосив над необхідністю побудови пішохідного переходу. Приводом стали численні звернення жителів мікрорайонів Велика Балка, Катранівка та Кущівка. У 2016 році група депутатів зверталася до народного депутата України Костянтина Яриніча з приводу облаштування пішохідного переходу через яр. Тепер нардеп та депутати міської ради паралельно займаються цим питанням та працюють з керівниками різних профільних управлінь міської ради, адже питання є  надважливим. Встановлення функціонуючого переходу значно полегшило б життя громади трьох вищезазначених мікрорайонів, адже зараз люди вимушені долати значну відстань та витрачати свій час для того, щоб пройти до школи, дитячого садочка, комунального закладу «Кіровоградський обласний онкологічний диспансер», церковного храму, зупинки громадського транспорту, Далекосхідного кладовища, супермаркету та аптек. «Зараз вдалося підняти питання, щодо розробки ПКД, грошей хоч і замало, але це перший крок, щоб почати виконувати роботи з подальшого будівництва», -  наголосив Олександр Шамардін.

Значно потребують побудови каналізації та капітального ремонту вулиці і жителі провулку Новгородський, 1та вулиці Калужська. Під час дощів вода, яка стікає з навколишніх вулиць, буквально заливає господарські обійстя жителів вулиці. Там стає не можливо ні пройти, ні проїхати. Побудова каналізаційної системи зможе зупинити великий потік води, який руйнує не лише центральну вулицю, а й подвір’я приватного сектору. 

Про огородження та освітлення шкіл депутатки МФО «Рівні можливості» говорять давно. Адже до них надходили численні скарги на неадекватну поведінку деякої молоді, яка розпиває спиртні напої на території школи. Також необхідністю огородження та освітлення стали численні крадіжки в навчальних закладах.  Після того, як школи та садочки огородять парканом, а деякі ще й освітлять, депутатки сподіваються, що подібних негативних звернень поменшає.

Доля цих важливих об’єктів буде вирішена під час сесійного засідання, яке відбудеться у вівторок, 20 грудня. Депутати політичної партії «Рідне місто» сподіваються, що проект програми капітального будівництва буде прийнято, а у 2017 році усі заплановані роботи будуть виконані.  

637 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.