ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.10.2018 | 09:05

У Кропивницькому молодь запрошують до участі в патріотичному конкурсі

У Кропивницькому молодь запрошують до участі в патріотичному конкурсі

Міська рада Кропивницького запрошує школярів віком до 14 років узяти участь у конкурсі дитячих робіт “Я малюю Україну”. Про це ідеться на сайті міськради.

Нагородження переможців запланували у рамках святкових заходів до Дня Святого Миколая (19 грудня).

Вимоги до конкурсних робіт: розмір (малюнків) формат А 3, А 4, відповідність роботи темі конкурсу, естетичне оформлення конкурсної роботи. Від одного учасника приймається одна робота. 

На звороті кожної конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою назву, техніку виконання, прізвище, ім’я, по батькові та вік автора, місце навчання, контактний телефон.

Роботи приймають до 10 грудня в управлінні молоді та спорту міської ради Кропивницького за адресою: вулиця Велика Перспективна, 41, кімната 313. Телефон для довідок: (0522) 24 34 97.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: http://kr-rada.gov.ua/site/uploads/files/Vyconavchi%20organy/Upravlinnya-molodi-ta-sportu/polozh_ya-maluyu-Ukrainu.pdf
325 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.