ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.03.2019 | 17:05

У Кропивницькому кожен може відвідати шикування 3-ого окремого полку імені Святослава Хороброго. ФОТО. ВІДЕО

У Кропивницькому кожен може відвідати шикування 3-ого окремого полку імені Святослава Хороброго. ФОТО. ВІДЕО

Сьогодні, 25 березня, у Кропивницькому у 3-ому окремому полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго започаткували нову традицію. Відтепер щопонеділка ранкові шикування будуть відкритими для громадськості. Про це ідеться на сторінці полку у фейсбуці.

Першими захід відвідали школярі альтернативної школи "Крок", ЗОШ № 16, волонтери та члени Асоціації жінок України ДІЯ Кропивницький.

«Ми ставимо за мету – виховання молодого покоління, формування нових моральних цінностей, світогляду, демонстрацію мужності і героїзму під час нагородження особового складу, а також виховання у кращих національних традиціях», – зауважив заступник командира 3-ого полку Сергій Францішкевич.

Під час заходу командир полку полковник Олександр Трепак вручив чергові військові звання військовослужбовцям, а також – подяку бійцю, який прийшов добровольцем під час оборони Донецького аеропорту, і лишився на службі за контрактом. Сьогодні у нього останній день служби.

Довідково: аби відвідати шикування у частині, необхідно заздалегідь подати усну заявку за номером телефону: 066-507-54-07.


141 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.