ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.04.2017 | 13:50

У Кропивницькому капітально відремонтують «найгіршу вулицю», зекономивши півмільйона

У Кропивницькому капітально відремонтують «найгіршу вулицю», зекономивши півмільйона

Минулого року у жовтні РК писав про проблему жителів вулиці Квіткової, що на мікрорайоні Масляниківка. Дорога у приватному секторі тривалий час не ремонтувалася, а з осінніми зливами її вщент розмило. Замість шляху утворилося суцільне болото.  

Тоді ще на початку року людям обіцяли заасфальтувати дорогу. Проте через занадто повільні темпи організації роботи тодішнім керівництвом управління ЖКГ, тендер на проведення робіт оголосили лише в останній місяць літа. Після демаршу керівництва управління, коли начальник, його заступник та керівники ключових відділів пішли у відставку, міськрада набирала нових управлінців та фахівців у роботі в системі ProZorro. 

Відповідно нинішнє керівництво отримало проблему «у спадок». У жовтні управління вже не могло укласти договір про ремонт вулиці, адже тендер був відмінений. Документація одного із двох підрядників, які подали заявку на участь, не відповідала умовам, тому його було недопущено до торгів. Оскільки згідно Закону, торги не проводяться, якщо є лише один претендент, тендер відмінили. Новий оголошувати було пізно через погіршення погодних умов. 

Під час зустрічі з депутатом округу та керівництвом управління ЖКГ жителі мікрорайону прозвали Квіткову найгіршою вулицею міста. 

Цьогоріч мешканці Масляниківки таки дочекаються ремонту. Як ідеться на сайті публічних закупівель «ProZorro», вже проведено тендер на капітальний ремонт дороги по провул. Маріупольському (від вул. 40-річчя Перемоги до вул. Квіткової), по вул. Квітковій (від пров. Маріупольського до вул. Микитенка)). 

Управління ЖКГ було готове заплатити за ремонт 2 мільйони 936 тисяч гривень. На тендер подали пропозиції три фірми ДП Кіровоградський облавтодор, ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України", ТОВ ПФ, ПП "РЕМДОРСТРОЙ СЕРВІС". 

Цінова пропозиція останнього виявилася найдешевшою – 2 мільйони 389 тисяч гривень. Наразі підприємство очікує рішення про укладання договору. Якщо з якихось підстав пропозицію буде відхилено, переможцем, у випадку задовільної документації стане ТОВ ПФ, яке запропонувало ціну у 2 мільйони 390 тисяч гривень.

1559 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.