ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.04.2018 | 16:00

У Кропивницькому італійські режисери знімають кіно

У Кропивницькому італійські режисери знімають кіно

В обласному центрi другий день поспiль працюють два режисери  iз Iталiї Федерiко Ферроне та Мiкеле Мандзолiнi. Вони  знiмають  мiсця запеклих боїв на територiї обласного центру, що вiдбулися  пiд час Другої свiтової вiйни. Про це йдеться на сайті "З перших уст".

 «Це буде фiльм «Розлом». Вiн – про долю iталiйського солдата, якого в 1941 роцi вiдправили сюди воювати з Iталiї. Здебiльшого ми використовуємо iталiйськi державнi архiвнi матерiали та  записи вiйськових  архiвi того часу», –  розповiв Федерiко Ферроне.   

Через те, що до рук режисерiв потрапили воєннi свiтлини тодiшнього Кiровограда,  режисери вирiшили додати й  краєвиди мiста та областi. Сiмдесятихвилинну документальну стрiчку iноземнi гостi знiматимуть по всiй Українi. 

«Ми  це робимо для того, аби зберегти пам’ять про солдат тiєї вiйни. За нашими даними, пiд час Другої свiтової на фронт  пiшли близько 180 тисяч iталiйцiв. Бiльшiсть iз них не повернулися додому. Ми хочемо показати i зберегти пам’ять про це», – зазначив Мiкеле Мандзолiнi.
235 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.