ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.04.2017 | 11:53

У Кропивницькому інспектор департаменту кіберполіції вимагав хабар на «електронний гаманець»

У Кропивницькому інспектор департаменту кіберполіції вимагав хабар на «електронний гаманець»

Слiдчим вiддiлом прокуратури Кiровоградської областi за оперативного супроводу СБУ на вимаганнi 4000 доларiв США неправомiрної вигоди викрито майора полiцiї. 

Як повiдомила прес-служба прокуратури областi, за версiєю слiдства старший iнспектор Департаменту кiберполiцiї ГУНП в Кiровоградськiй областi за вказану суму обiцяв вирiшити питання щодо непритягнення особи до кримiнальної вiдповiдальностi та закриття кримiнального провадження вiдносно нього. При цьому затриманий обрав «сучасний спосiб» отримання неправомiрної вигоди електронними грошима.

Пiсля перерахування частини обумовлених коштiв на вказаний електронний гаманець правоохоронець був затриманий слiдчими прокуратури.

Наразi, правоохоронцю повiдомлено про пiдозру за ч.3 ст.368 (прийняття пропозицiї, обiцянки або одержання неправомiрної вигоди службовою особою) Кримiнального кодексу України та вирiшується питання про обрання запобiжного заходу.

Досудове розслiдування триває.

310 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.