ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.01.2018 | 15:21

У Кропивницькому іноземних студентів навчатимуть викладачі з Індії. ФОТО

У Кропивницькому іноземних студентів навчатимуть викладачі з Індії. ФОТО

У середу, 3 сiчня, за сприяння керiвництва Донецького національного медичного університету (ДНМУ), на мiжнародний медичний факультет у Кропивницькому завiтали лектори спецiалiзованого курсу для iндiйських студентiв. Про це РК повідомила прес-служба ДНМУ.

На мiжнародному факультетi ДНМУ за напрямами «Медицина» та «Стоматологiя» навчаються близько 150 студентiв з Iндiї.

Пiсля закiнчення навчального закладу, який визнаний Медичною радою Iндiї, у своїй країнi вони мають пройти тестування для пiдтвердження диплому (FMGE) або MCI Screening Test, яке проводиться двiчi на рiк у формi iспиту для iноземних медичних випускникiв. За вiдгуками випускникiв тест є досить важким, i необхiднiсть його складання часто є перешкодою для бажання студента навчатися у закордонних ВНЗ.

Тому для надання студентам унiверситету повного обсягу знань та найвищого рiвня пiдготовки згiдно з вимогами їхньої рiдної країни, з Делi запросили викладачiв основних дисциплiн, на основi яких побудований тест.

Зi студентами регулярно будуть працювати викладачi освiтнього центру MIST (Medical Institute For Screening Test). Вони чотири рази на мiсяць будуть проводити лекцiї з основних медичних дисциплiн, спрямованi на найкращу пiдготовку до екзаменiв MCI.

Першу лекцiю для студентiв було проведено доктором M.D. Azam (Mohammad).

426 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.