ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.12.2017 | 09:40

У Кропивницькому хочуть запровадити електронний архiтектурно-земельний кадастр

У Кропивницькому хочуть запровадити електронний архiтектурно-земельний кадастр

У мiськрадi мiста Кропивницький планують вести мiський архiтектурний та земельний кадастр на основi створеної за кошти мiського бюджету автоматизованої системи програмного забезпечення. Про це зазначив нaчaльник упрaвлiння земельних вiдносин тa охорони нaвколишнього природного середовищa Родiон Влaдов пiд час прес-конференцiї.

Вiдповiдне програмне забезпечення хочуть запровадити пiсля неодноразових обговорень змiни процедури розгляду земельних питань на депутатських комiсiях.

"Одна iз пропозицiй, як можна вирiшити це питання, це запросити розробника програмного забезпечення на засiдання депутатської комiсiї, щоб вiн розповiв про особливостi розроблення архiтектурного i земельного картографiчного програмного забезпечення. Вiдповiдне програмне забезпечення вже функцiонує в Києвi. Пiсля депутатської комiсiї ми прийматимемо рiшення щодо впровадження вiдповiдної картографiчного програми на сайтi мiськради у 2018 роцi. Тодi кожен громадянин зможе онлайн подивитися вiдповiдну картографiчну iнформацiю", - зазначив Родiон Владов.

За словами посадовця, таке програмне забезпечення може коштувати вiд 1,5 млн гривень. Вартiсть може збiльшуватися в залежностi вiд кiлькостi функцiй.

218 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.