ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.11.2017 | 11:44

В обласному центрі хочуть демонтувати всi клiнбокси. ФОТО

В обласному центрі хочуть демонтувати всi клiнбокси. ФОТО

Наразi на вулицях Кропивницького стоїть бiльше десятка клiнбоксiв (смiттєвi урни для роздiльного смiттєзбору з функцiєю реклами). Всiх їх потрiбно демонтувати. Про це зазначив очiльник спецiнспекцiї Андрiй Максюта у коментарi РК.

«До всiх клiнбоксiв є систематичнi зауваження: вiдсутнiсть смiттєвих пакетiв, невчасне прибирання, технiчнi пошкодження тощо. На жаль, власники не реагують на стан урн. Варто зазначити, що клiнбокси не могли використовувати для сортування смiття. Адже фактично в одну касету вмiщується лише 10 пластикових стаканiв», - пiдкреслив Максюта.

I додав, що спецiнспекцiя неодноразово робили попередження та складали протоколи на власникiв клiнбоксiв.

За словами Максюти наразi вирiшуюється питання про демонтаж клiнбоксiв по всьому мiсту. Вiдповiдне рiшення прийматимуть на виконкомi, або ж на комiсiї з демонтажу.

Як повiдомляв РК, минулого року в центральнiй частинi мiста з’явилося близько 20 так званих клiнбоксiв. Над трьома вiддiлами для збору скла, пластику i паперу височiє метрова конструкцiя, яку використовували для реклами. 

509 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.