ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.05.2018 | 10:30

У Кропивницькому фахiвцi iнституту валеологiї провели реабiлiтацiйний масаж для спецпризначенцiв

У Кропивницькому фахiвцi iнституту валеологiї провели реабiлiтацiйний масаж для спецпризначенцiв

До 3-го окремого полку спецiального призначення завiтали представники Українського нацiонального iнституту корекцiйної та реабiлiтацiйної валеологiї, якi впродовж двох тижнiв на територiї полку робили лiкувальнi масажi вiйськовослужбовцям. Про це йдеться на сторiнцi 3-го полку спецпризначення у Фейсбук.

Iнститут корекцiйної та реабiлiтацiйної валеологiї – професiйне об’єднання фахiвцiв галузi здоров’я людини, до якого входять лiкарi-психологи, фiзiотерапевти та валеологи. Крiм того, iнститут представляє вiдокремлений пiдроздiл української асоцiацiї фiзичної терапiї, єдину структуру на сьогоднiшнiй день в Українi, яка займається питаннями пiдготовки i розробкою стандартiв у галузi фiзичної терапiї.

«У частинi ми працюємо в рамках програми надання допомоги вiйськовослужбовцям, якi побували в зонi АТО, надаємо послуги з реабiлiтацiйного масажу та мануальної терапiї. Нинi спiвпрацюємо iз пiдроздiлами у Кiровоградськiй областi, у планах  вiдрядження до Полтави та Києва», – зазначив представник Українського iнституту корекцiйної та реабiлiтацiйної валеологiї Рустам Тараненко.


252 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.