ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.01.2018 | 14:30

У Кропивницькому є безкоштовна вакцинація від кору

У Кропивницькому є безкоштовна вакцинація від кору

Iз початку 2018 року в Українi ускладнилася епiдемiчна ситуацiя iз захворюванiстю на кiр, тож у Кропивницькому постало питання вакцинацiї дiтей проти цiєї хвороби. Про це йдеться на сторінці  міської ради Кропивницького у фейсбуці.

За словами начальника управлiння охорони здоров’я Оксани Макарук, в обласному центрi щеплення виконуються планово та системно, а мiсто нележним чином зебезпечене вакцинами. Посадовець також зазначила, що зробити щеплення проти кору безкоштовно можна у медичних закладах Кропивницького. А ще вакцину можна придбати в аптеках обласного центру. 

"Є вакцини iндiйського виробництва, вони безкоштовнi, отриманi iз державного бюджету. За бажанням в аптеках мiста можна придбати вакцини iншого, французького або бельгiйського виробництва", - повiдомила Оксана Макарук.

Наразi у школах i дитячих садках ведеться роз’яснювальна робота щодо необхiдностi профiлактики кору. Найефективнiшим у цьому випадку буде проведення iмунiзацiї дiтей рiзних вiкових груп. Начальник управлiння наголосила на тому, що зробити щеплення дитинi можна незалежно вiд плану, у будь-який час, навiть, якщо батьки ранiше вiдмовлялись вiд вакцинацiї. При цьому спалах чи епiдемiя кору не є протипоказанням.

247 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.