ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.07.2017 | 10:27

У Кропивницькому для родин учасників АТО віднайшли ще 12 соток землі

У Кропивницькому для родин учасників АТО віднайшли ще 12 соток землі

13 липня, у мiськiй радi Кропивницького вiдбулось чергове засiдання постiйної комiсiї з питань архiтектури, будiвництва, реклами, регулювання земельних вiдносин та охорони навколишнього природного середовища.

Як повiдомила прес-служба мiської ради Кропивницького, цього разу кворум зiбрався, оскiльки на засiдання комiсiї прийшли п’ять депутатiв: голова комiсiї Олександр Шамардiн, депутати Вадим Дрига, Анатолiй Ларiн, Сергiй Капiтонов та Юрiй Гребенчук. Пiд час засiдання члени комiсiї розглянули 23 питання порядку денного, якi стосувались передачi земельних дiлянок учасникам АТО, надання дозволiв мiсцевим жителям землi пiд оренду, садiвництво та розмiщення торговельних примiщень.

В обласному центрi вдалося вiднайти 12 соток землi, якi комiсiя рекомендує першочергово надати родинам бiйцiв, якi загинули у зонi АТО. 

Як повiдомляється на сторiнцi змельної комiсiї у Фейсбуцi, земельнi дiлянки пропонують передати сестрi загиблого бiйця Iнесi Осенцовiй, Владиславу Глобенку - сину Олексiя Глобенка та матерi ще одного загиблого бiйця Тетянi Цюпi.

Управлiнню земельних вiдносин дали доручення вивчити це питання, а у разi невикористаного права на отримання земельних дiлянок, попрацювати з членами родин загиблих бiйцiв та пiдготувати вiдповiднi проекти рiшень на наступну сесiю.

298 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.