ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.01.2019 | 14:00

У Кропивницькому діти учасників АТО у школах та дитсадках харчуватимуться безкоштовно

У Кропивницькому діти учасників АТО у школах та дитсадках харчуватимуться безкоштовно

Учора, 15 січня, постiйна депутатська комiсiя мiської ради Кропивницького з питань бюджету, податкiв, фiнансiв, планування та соцiально-економiчного розвитку погодила змiни до рiшення мiської ради "Про органiзацiю харчування учнiв та вихованцiв  пiльгових категорiй у закладах освiти Кропивницького на 2019 рiк". Про це ідеться на сайті міськради.

"Дiтей учасникiв АТО, як i дiтей iнших пiльгових категорiй населення, забезпечують безкоштовним харчуванням у закладах освiти Кропивницького. На виконання доручення мiського голови Андрiя Райковича ми вносимо змiни у вiдповiдний проект рiшення мiської ради i розширюємо перелiк пiльгових категорiй учнiв i вихованцiв закладiв освiти обласного центру", – зазначила начальниця управлiння освiти мiської ради Лариса Костенко.

Вiдповiдно, до запропонованого проекту рiшення, до категорiй учнiв та вихованцiв закладiв освiти Кропивницького, якi звiльняються вiд плати за харчування з 1 сiчня нинішього року по 31 серпня 2019 року включенi: учнi 1-4 класiв закладiв освiти Кропивницького, вихованцi закладiв дошкiльної освiти та учнi закладiв загальної середньої освiти, якi потерпiли вiд наслiдкiв аварiї на Чорнобильськiй АЕС, дiти воїнiв-афганцiв, якi навчаються та виховуються у закладах загальної середньої та дошкiльної освiти Кропивницького. Учнi 5- 11 класiв закладiв освiти мiста з малозабезпечених сiмей, якi отримують допомогу вiдповiдно до закону України «Про державну соцiальну допомогу малозабезпеченим сiм’ям», дiти працiвникiв органiв внутрiшнiх справ, якi загинули пiд час виконання службових обов’язкiв, дiти, один з батькiв яких має посвiдчення учасника бойових дiй та безпосередньо брав/бере участь в антитерористичнiй операцiї в схiдних областях України, є учасником АТО (ООС) на час його перебування в зонi АТО (ООС) або загинув, зник безвiсти, потрапив у полон чи отримав iнвалiднiсть пiд час участi в АТО (ООС), дiти померлого учасника АТО (ООС).

Читайте також: У Кропивницькому під стінами міської ради мітингували проти скасування пільг 

181 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.