ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.04.2017 | 10:32

У Кропивницькому депутатів з опозиції звинуватили у «торгуванні» за посади начальника ДАБІ та заступника мера

У Кропивницькому депутатів з опозиції звинуватили у «торгуванні» за посади начальника ДАБІ та заступника мера

Зверненням до міського голови із проханням досягти консенсусу у роботі депутатського корпусу завершився розгляд громадською радою питання про політичну кризу у міській раді Кропивницького. Як писав РК, учора на засіданні Громадської ради представники політичних фракцій виступили перед громадськістю зі своїми поясненнями щодо ситуації, яка склалася. Депутат з фракції «УКРОПу» Михайло Бєжан зазначив, що на виборах, які проводилися за пропорційною системою, до міської ради завдяки всеукраїнським рейтингам партій попроходили депутати, особистий рейтинг який дорівнює кільком десяткам голосів, які віддали за них. Попри це, маніпулюючи піклуванням про інтереси виборців ці депутати займаються політичним піаром та вносять деструктив у роботу міськради. 

Секретар міської ради Андрій Табалов наголосив, що запрошує депутатів з опозиції до діалогу, який потрібно вести у сесійному залі.

«Якщо вам потрібно моє особисте запрошення, то я вас запрошую. Я, навіть, приїжджав до офісу депутата Сергія Капітонова. Особисто запрошував на погоджувальні ради. Якщо є питання, які викликають дискусії, потрібно приходити на сесію і там їх обговорювати», - наголосив посадовець. 

Депутат Олександр Шамардін заявив, що опозиція займалася політичними «торгами».

«Ну розкажіть, як ви в кабінеті мера домовлялися за посаду голови міського управління  ДАБІ для Деркаченка і на заступника мера пропонували Колісніченка», - заявив Шамардін. 

Відкидаючи звинувачення, голова фракції «Батьківщина» Олександр Цертій заявив, що за посади не торгувалися і що міський голова їм сам пропонував посаду. 

Зрештою присутні члени громадської ради проголосували за звернення до мера.

«Міському голові розглянути вимоги депутатів із демократичної більшості», - таке формулювання прозвучало у звернені, на що присутні депутати, які підтримують міського голову, обурилися.  Мовляв, а ми, що, не демократичні. 

«Давайте це звернення буде про підтримку міськими депутатами вимог партійних депутатів», - внесла пропозицію член Громадської ради Людмила Шубіна.

741 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.