ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.01.2018 | 12:35

У Кропивницькому чоловік обiкрав магазин майже на 90 тисяч гривень

У Кропивницькому чоловік обiкрав магазин майже на 90 тисяч гривень

Зловмисником виявився 38-рiчний мiсцевий мешканець, який ранiше притягувався до кримiнальної вiдповiдальностi за вчинення аналогiчних злочинiв. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Злодiй не врахував того, що його дiї зафiксувала камера вiдеоспостереження, запис iз якої став правоохоронцям у нагодi, щоб вирахувати крадiя. До Кропивницького вiддiлу полiцiї звернувся директор магазину з продажу дверей. Чоловiк повiдомив про крадiжку грошових коштiв iз примiщення та деяких речей. На мiсце злочину виїхала слiдчо-оперативна група. Правоохоронцi з’ясували, що в магазинi встановлена камера внутрiшнього спостереження, яка зафiксувала момент крадiжки. Однак оперативникам довелося докласти максимум зусиль для встановлення особи крадiя, так як обличчя зловмисник прикрив шарфом. Через певний час робота полiцейських дала позитивний результат. 38-рiчного кропивничанина було викрито за мiсцем його проживання та запрошено до вiддiлу полiцiї для дачi показiв. Крадiй зiзнався у вчиненому та добровiльно вiддав речовi докази кримiнального правопорушення – 2 мобiльнi телефони, якi знаходилися за мiсцем проживання.

У ходi слiдства було встановлено, що пiзно ввечерi зловмисник пошкодив пластикове вiкно магазину та проник всередину. Привласнивши три мобiльнi телефони, реєстратор та грошовi кошти у сумi близько 70 тисяч гривень та 700 доларiв , якi зберiгалися у сейфi, крадiй втiк. 

«Стосовно викритої особи розпочато кримiнальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримiнального кодексу України (крадiжка). Вирiшується питання про оголошення зловмиснику пiдозри та обрання мiри запобiжного заходу», - повiдомив начальник Кропивницького вiддiлу полiцiї Дмитро Авдiєнко. 

Чоловiк, що ранiше вже вiдбував покарання за крадiжки, належних висновкiв для себе не зробив. Цього разу йому загрожує тюремний строк вiд трьох до шести рокiв.

224 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.