ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.05.2017 | 12:44

У Кропивницькому активістка, аби не допустити знищення дерева, прикувалася до нього ланцюгом. ФОТО, ВІДЕО

У Кропивницькому активістка, аби не допустити знищення дерева, прикувалася до нього ланцюгом. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 10 травня, біля пологового будинку №1 працівники комунального підприємства «Благоустрій» намагалися спиляти велику тополю, одне з останніх дерев, що лишилося від алеї, яка багато років росла біля медзакладу. Решту дерев комунальники успішно попиляли цими вихідними.

Очільниця громадської організації «Озеленення Кропивницького» та громадський інспектор міської Спецінспекції Надія Паливода у знак протесту прикула себе ланцюгом до тополі. Ще кілька активістів, які прийшли в підтримку Надії, викликали поліцію. 

«Цими вихідними, попри всі наші заклики, знищили 14 здорових дерев, бо вони не сподобалися міському голові. Ми протестуємо. Взагалі це останнє дерево на тротуарі», - зазначила активістка.

Головний інженер приватного підприємства «Енерго» Віктор Ніколаєнко заявив журналістам, що на місці спиляних дерев планують восени висадити понад 30 триметрових лип та вічнозелені дерева і встановити новий паркан біля пологового. Віктор Ніколаєнко продемонстрував висновки комісії з розгляду звернень про знесення зелених насаджень, що при виконкомі міськради Кропивницького, у яких 18 дерев визначено аварійними.

Активісти не вірять словам підприємства, адже кілька років тому вже спилювали дерева і ніяких нових саджанців не було висаджено. До того ж не розуміють чому не висадити молоді дерева спочатку перед знищенням старих. Та й висновки комісії, за словами активістів, сумнівні, адже більшість дерев, які були знесені, знаходяться зовсім не в аварійному стані. 

Комунальникам так і не вдалося спиляти дерево. Активісти тим часом написали заяву до поліції. Також природозахисники пропонують усім, кому не байдужа доля зелених насаджень, звернутися зі скаргою на гарячу лінію Кабміну - 1545 (безкоштовно).


Фото, відео Тетяни Пашник

2600 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.